Emailová adresa:
info@inklukoalicia.sk

Facebook:
https://www.facebook.com/inklukoalicia/

YouTube kanál:
https://www.youtube.com/channel/UCi-C8esgwGYWEpKUlc7dmzQ

Ak ste rodič a máte zlú skúsenosť so starostlivosťou o vaše dieťa v školskom prostredí, podajte prosím podnet aj cez Platformu rodín: FORMULÁR.

Ak hľadáte vzdelávanie, poradenstvo a podporu inkluzívneho vzdelávania v školskom prostredí, môžete sa obrátiť aj na naše dcérsku organizáciu CENTRUM INKLUZÍVNEHO VZDELÁVANIA (2019).


Pridajte sa

Na zasadnutí zakladajúcich členov 5.februára 2018 sa dohodol nasledovný systém spolupráce a ďalšieho vytvárania a rozširovania Koalície: ČLENSTVO – užší tím ľudí (organizácii) spojených v aktívnej komunikácii, pripravujúcich rozličné stanoviská, plniacich užšie úlohy, zastupovanie Koalície, rokovania, materiály a pod. PODPOROVATELIA – širší tím ľudí (organizácii), ktorí sympatizujú s poslaním a činnosťou Koalície, ktorí podporujú myšlienku inkluzívneho vzdelávania v spoločnej odvahe. Podporovatelia sú priebežne informovaní, môžu samozrejme pripomienkovať a vyjadrovať svoje vzácne názory a návrhy pre užší tím. Kontakt pre komunikáciu s užším tímom je jej email: info@inklukoalicia.sk. Ak sa chcete k nám pripojiť, kontaktujte nás na našom emaile so žiadosťou o členstvo alebo podporovanie. Prosíme, aby ste nám vždy do emailu napísali pár slovami, prečo sa chcete stať členom/podporovateľom. Tieto príspevky potom chceme aj zverejňovať na webstránke.


07 aug 2019

Školská trieda ako učiace sa spoločenstvo

School class as a learning community prof. PhDr. Marta Horňáková, PhD. Anotácia: Príspevok sa zaoberá…
Čítať ďalej
01 aug 2019

Situácia asistentov učiteľa

Tlačová správa Slovenskej komory učiteľov k aktuálnemu prideľovaniu asistentov učiteľa Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR…
Čítať ďalej
16 júla 2019

Sprievodca inkluzívneho vzdelávania

Základná škola Dubová 1 v Bratislave pod vedením Zuzany Krnáčovej a Viktora Križa vytvorili v…
Čítať ďalej

Najnovšie videá