Emailová adresa:
info@inklukoalicia.sk

Facebook:
https://www.facebook.com/inklukoalicia/

YouTube kanál:
https://www.youtube.com/channel/UCi-C8esgwGYWEpKUlc7dmzQ

Ak ste rodič a máte zlú skúsenosť so starostlivosťou o vaše dieťa v školskom prostredí, podajte prosím podnet aj cez Platformu rodín: FORMULÁR.

Ak hľadáte vzdelávanie, poradenstvo a podporu inkluzívneho vzdelávania v školskom prostredí, môžete sa obrátiť aj na naše dcérsku organizáciu CENTRUM INKLUZÍVNEHO VZDELÁVANIA (2019).


Pridajte sa

Na zasadnutí zakladajúcich členov 5.februára 2018 sa dohodol nasledovný systém spolupráce a ďalšieho vytvárania a rozširovania Koalície: ČLENSTVO – užší tím ľudí (organizácii) spojených v aktívnej komunikácii, pripravujúcich rozličné stanoviská, plniacich užšie úlohy, zastupovanie Koalície, rokovania, materiály a pod. PODPOROVATELIA – širší tím ľudí (organizácii), ktorí sympatizujú s poslaním a činnosťou Koalície, ktorí podporujú myšlienku inkluzívneho vzdelávania v spoločnej odvahe. Podporovatelia sú priebežne informovaní, môžu samozrejme pripomienkovať a vyjadrovať svoje vzácne názory a návrhy pre užší tím. Kontakt pre komunikáciu s užším tímom je jej email: info@inklukoalicia.sk. Ak sa chcete k nám pripojiť, kontaktujte nás na našom emaile so žiadosťou o členstvo alebo podporovanie. Prosíme, aby ste nám vždy do emailu napísali pár slovami, prečo sa chcete stať členom/podporovateľom. Tieto príspevky potom chceme aj zverejňovať na webstránke.


10 dec 2019

Vyšiel Index inklúzie v slovenčine

Nadácia pre deti Slovenska vydala v rámci programu na podporu inkluzívneho vzdelávania Kto chýba? prvý…
Čítať ďalej
23 okt 2019

Tlačová správa Platformy rodín: Sekundárna segregácia

Sekundárna segregácia rodičov detí so zdravotným znevýhodnením, ktoré sú vylučované zo vzdelávania (Bratislava, 22.10.2019) Platforma…
Čítať ďalej
02 sep 2019

Vzniklo Centrum inkluzívneho vzdelávania

1.septembra 2019 oficiálne otvorilo svoju činnosť Centrum inkluzívneho vzdelávania pod patronátom Koalície za spoločné vzdelávanie,…
Čítať ďalej

Najnovšie videá